Arbëri

Parashikimi i motit për këtë javë

Foto: Ilustrim/Koha
 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se nga sot deri të premten do të ketë një mot më të ftohtë, me reshje të kohë pas kohëshme të shiut dhe kryesisht i vranët.

Deri ditën e enjte do të vazhdoj të mbajë mot i paqëndrueshëm, kurse nga e enjtja deri ditën e diele do të ketë ngritje të në fushat termike.