Arbëri

Rama uron shqiptarët me foton e veçantë

Foto: ZKM
Foto: Edi Rama / FB
 

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka uruar të gjithë shqiptarët me rastin e 28 nëntorit, ditës së flamurit.

Përmes një postimi në faqen e tij të Facebook, Rama ka publikuar një foto mjaft të veçantë dhe domethënëse realizuar në takimin e së hënës mes qeverisë së Kosovës dhe të Shqipërisë në Pejë.