Arbëri

Arifi: Populli e pa Mustafën si u ballafaqua me lojërat e fatit - Qeveria po shqyrton ndalimin e tyre

Arifi: Populli e pa Mustafën si u ballafaqua me lojërat e fatit - Qeveria po shqyrton ndalimin e tyre

Shefi i kabinetit të kryeministrit Ramush Haradinaj, Avni Arifi, ka reaguar pas një postimi të kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, kur tha se ky vit po përfundon përfundon me një qeverisje që dështoi në fushat themelore por me një premtim të madh për kumarin dhe kumarxhinjtë.

LEXO EDHE: Mustafa: Viti po përfundon me një qeverisje që premton shumë për kumarin dhe kumarxhinjtë