Arbëri

Moti sot në Kosovë

Foto: Koha / ilustrim
Foto: Koha
 

Sot në Kosovë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje të dobëta bore.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet -5 deri -7 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet -3 deri -2 gradë Celsius.