Arbëri

Akuza e kundërakuza mes LDK-së e AAK-së

Me akuza dhe kundër-akuza e kanë kaluar pasditen e së shtunës Isa Mustafa dhe Burim Ramadani.

Kryetari i LDK-së përmes një postimi në Facebook ka akuzuar Qeverinë Haradinaj për numrin e madh të këshilltarëve e të zv. Kryeministrave, raporton KTV.