Arbëri

Mustafa: LDK kundër pazareve territoriale me Serbinë

Mustafa: LDK kundër pazareve territoriale me Serbinë

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, përmes një reagimi në Facebook, ka thënë se partia e tij nuk do të pranojë me asnjë kusht pazare territoriale me Serbinë.

Duke pyetur krerët e shtetit se çfarë po ndodh me veriun dhe pse veriu s’ka komunikim me institucionet qendrore, Mustafa ka thënë se frikësohet mos ky është akt i paramenduar për pazare territoriale me Sebrinë.