Arbëri

Përplasen deputetet e AAK-së dhe të VV-së, Nagavci e quan Haxhiun “budallaqe”

Foto: Koha
 

Përplasen deputetja e AAK-së, Teuta Haxhiu dhe deputetja e VV-së, Arbërie Nagavci gjatë mbledhjes së Komisionit parlamentar për arsim.

Haxhiu e ka akuzuar Nagavcin se i ka plaçkitur mësimdhënësit duke ju mbajtur trajnime me pagesë, raporton “Koha Ditore”.