Arbëri

Vikendi në Kosovë me mot të ndryshueshëm

Foto: Koha
 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar për motin që do të mbajë gjatë vikendit në Kosovë.

Në njoftim thuhet se do të mbajë mot i ndryshueshëm, i vranët dhe vende–vende me reshje shiu dhe borë.