Arbëri

Raportet Mustafa - Kurti, nga përçarja e përplasja deri tek afrimi

 

Pak kohë pas përplasjeve në nivel partiak e personal, Albin Kurti e Isa Mustafa e kanë trashur këtë javë bashkëpunimin politik.

Liderët opozitarë të Vetëvendosjes dhe LDK-së, janë takuar sërish në shtëpinë e Mustafës, që dikur ishte cak i sulmeve nga militantë të Vetëvendosjes, raporton KTV.