Arbëri

Mustafa: Nuk bëhem bashkë me Thaçin, Veselin e as me mënyrën e qeverisjes së Haradinajt

Mustafa: Nuk bëhem bashkë me Thaçin, Veselin e as me mënyrën e qeverisjes së Haradinajt
 

Kreu i LDK-së, Isa Mustafa, përmes një postimi në Facebook ka reaguar ndaj deklaratave të kryeministrit Ramush Haradinaj.

Mustafa thotë se Haradinaj e kishte futur atë në një “kazan” me presidentin Thaçi, kryeparlamentrarin Veseli dhe në korelacion me Serbinë.