Arbëri

Moti sot në Shqipëri

Foto: Ilustrim
Foto: Ilustrim
 

Vijon ndikimi i motit të paqëndrueshëm në territorin shqiptar, duke bërë që vranësirat e dendura dhe kthjellime të pakta të dominojnë gjatë gjithë ditës.

Gjatë pasdites priten reshje shiu pothuajse në të gjithë vendin, kryesisht në zonat qendrore dhe jugore.