Arbëri

Në Shqipëri mot i vranët dhe me shi

Foto: Koha
Foto: Ilustrim/Koha
 

Në Shqipëri, moti për ditën e sotme parashikohet i vranët me intervale të shkurtra me diell.

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, parashikohen reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët.