Arbëri

Mustafa: Deklaratat e Thaçit e Haradinajt në Berlin, për konsum të brendshëm – u shuan shpejt

Mustafa: Deklaratat e Thaçit e Haradinajt në Berlin, për konsum të brendshëm – u shuan shpejt
 

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka komentuar Samitin e Berlinit dhe rezultatet që prodhoi ai.

Në një postim në Facebook, ai thotë se nga pritjet spektakolare që kishim për këtë Samit, ai dha rezultate normale për një përbërje të tillë.