Arbëri

Apostolova inkurajon LDK-në të vazhdojë të ketë rol konstruktiv në zhvillimet në Kosovë

Apostolova inkurajon LDK-në të vazhdojë të ketë rol konstruktiv në zhvillimet në Kosovë
 

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa gjatë ditës së sotme është takuar me Përfaqësuesen e Posaçme të BE-së dhe Shefe e Zyrës së BE-së në Kosovë, Nataliya Apostolova, bëhet e ditur përmes një komunikate për media.

Tutje thuhet se temë diskutimi ishte situata aktuale politike në Kosovë, transmeton Koha.net.