Arbëri

Mustafa thotë se nuk bëhen pjesë e dialogut, kërkon zgjedhje të jashtëzakonshme

Mustafa thotë se nuk bëhen pjesë e dialogut, kërkon zgjedhje të jashtëzakonshme
 

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka pritur sot në një takim ambasadorin e Francës në Kosovë, Didier Chabert.

Nëpërmjet një komunikate për media bëhet e ditur se Mustafa e njoftoi ambasadorin francez për qëndrimin e LDK-së mbi temat kyçe dhe zhvillimet politike në Kosovë.