Arbëri

Mustafa mbledh deputetët e LDK-së për rrëzimin e Qeverisë

Mustafa mbledh deputetët e LDK-së për rrëzimin e Qeverisë
 

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa ka mbledhur sot në selinë e partisë deputetët e Kuvendit të Kosovës që vijnë nga kjo parti.

Mbledhja është thirrur për mesditë dhe po mbahet me dyer të mbyllura.