Arbëri

Ahmeti paralajmëron takim me Mustafën, pesimist për nismën e rrëzimit të Qeverisë

Ahmeti paralajmëron takim me Mustafën, pesimist për nismën e rrëzimit të Qeverisë
 

Takimet e liderëve opozitarë për mocionin e votëbesimit ndaj Qeverisë Haradinaj pritet të shpeshtohen.

Pas takimit mes Albin Kurtit dhe Isa Mustafës, ditën e enjte ose të premte, Shpend Ahmeti do të takohet me Isa Mustafën, e nuk përjashton mundësinë e takimit me Albin Kurtin. Pavarësisht kësaj, jo shumë optimist për këtë iniciativë shprehet ky i fundit, duke deklaruar se duhet të shikohen mundësitë që rrëzimi i Qeverisë të bëhet pa votat e Listës Serbe.