Sonte në Rubikon zëvendëskryeministri Fatmir Limaj

Sonte në Rubikon zëvendëskryeministri Fatmir Limaj

03 July 2019 14:23

Çka pas vendimit të Kushtetueses për Ekipin Shtetëror?

A ishte i drejtë vendimi?

Si do të vazhdoj dialogu me Serbinë?

Si po funksionon koalicioni PAN dhe qeveria Haradinaj?

Për këto dhe më shumë, sonte në Rubikon përball Adriatik Kelmendit, zv.kryeministri dhe kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj.

Rubikon kalohet ekskluzivisht vetëm në Kohavision.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme