Arbëri

Sofra tradicionale bashkon në festë bashkatdhetarët para shtatores së Adem Jasharit

Sofra tradicionale bashkon në festë bashkatdhetarët para shtatores së Adem Jasharit
 

Kryetari i Komunës së Skenderajt dhe nipi i Komandantit Legjendar Adem Jashari, Bekim Jashari, ka theksuar se mbrëmë para shtatores së kryekomandantit Adem Jashari në Skenderaj ka pasur festë në Sofrën tradicionale.

Postimi i Jasharit në Facebook: