Tërmet në veri të Shqipërisë Foto: Ilustrim

Tërmet në veri të Shqipërisë

12 August 2019 18:22

Pasditen e sotme në veri të Shqipërisë është ndjerë një tërmet i fortë.

Sipas qendrës evropiane të sizmologjisë, tërmeti ka qenë me magnitudë 4.1 të shkallës rihter dhe është ndjerë në orën 17:37, raporton Tch.

Epiqendra ka qenë 18 km nga Fushë Arrëzi.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme