Arbëri

Mustafa takoi ndaras Ahmetin e Limajn, Haradinaj refuzon ftesën

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, të hënën e ka nisur me takime me liderë të partive opozitare.

Pas takimit me Albin Kurtin e Vetëvendosjes javën që shkoi, ai tani është takuar me kryetarin e Partisë Socialdemokrate, Shpend Ahmetin dhe me atë të Nismës, Fatmir Limaj, raporton KTV.