Arbëri

Mustafa flet për takimet me Ahmetin e Limajn, tjerë s’kishte ftuar

Mustafa flet për takimet me Ahmetin e Limajn, tjerë s’kishte ftuar

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka folur për takimet e sotme që pati me kryetarin e Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, dhe atë të PSD-së, Shpend Ahmeti.

Mustafa ka thënë në Facebook se takimet e sotme konsideron se “janë të dobishme për të vlerësuar bashkërisht momentet që po kalon vendi ynë, pa marrë parasysh kalkulimet partiake për zgjedhjet e ardhshme”.