Arbëri

Përfaqësuesi i PDK-së në KQZ kërcënon Kurtin, i thotë se e pret “fati i Gadafit”

Përfaqësuesi i PDK-së në KQZ kërcënon Kurtin, i thotë se e pret “fati i Gadafit”

Një ditë pas mbajtjes së zgjedhjeve në vendin tonë, aktori dhe regjisori i njohur kosovar, Ard Islami, ka publikuar një mesazh kërcënues që i ka ardhur në adresë të tij.

Përmes një postimi në Facebook, Islami shkroi: “Dmth që në ditën e parë! Urime Kosovë!”.