Arbëri

Sonte në Interaktiv, Lutfi Haziri

 

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri është i ftuar sonte në Interaktiv.

Me të do të flasim për qëndrimet e tij për koalicionin me Vetëvendosjen, dhe mundësinë që bashkëpunimi ndërmjet dy partive të dështojë, sa i përket krijimit të qeverisë së re.