Parashikimi i motit në Shqipëri

Parashikimi i motit në Shqipëri

09 November 2019 08:19

Në Shqipëri sot do të mbizotërojë mot me vranësira të cilat gjatë pjesës më të madhe të ditës do të sjellin reshje shiu.

Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një ulje të lehtë ku do variojnë: në zonat malore nga 04ºC deri në 10ºC, në zonat e ulëta nga 09ºC në 19 ºC dhe në zonat bregdetare nga 12C në 19ºC.

Era do të fryjë në drejtim Jugor me forcë valëzimi deri në 5 ballë.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme