Arbëri

Bëhen 10 vjet nga nisja e punës për TV ARTA-n dhe Koha.net-in

Pëlqeje KTV Video për të parë video të përzgjedhura nga KOHA
 

Dy mediume të Grupit Koha, Koha.Net dhe TV Arta, këto ditë po festojnë 10-vjetorin e punës.

Për një dekadë, Koha.net informon lexuesit e saj në kohë reale me lajmet më të fundit nga vendi e bota, raporton KTV.