Arbëri

LDK-ja i përgjigjet VV-së: Takimi i liderëve, vetëm pas certifikimit të rezultateve

 

Nuk do të ketë takim mes krerëve të Vetëvendosjes dhe LDK-së, Albin Kurti dhe Isa Mustafa, pa certifikim të rezultatit të zgjedhjeve të 6 tetorit.

Këtë qëndrim e ka dhënë Avdullah Hoti nga Lidhja Demokratike e Kosovës, raporton KTV.