Arbëri

Hoxhaj thotë se nuk do ta votojnë qeverinë Kurti

Hoxhaj thotë se nuk do ta votojnë qeverinë Kurti

Partia Demokratike e Kosovës të hënën nuk do e votojë qeverinë Kurti, dhe në asnjë variant nuk do jetë pjesë e Qeverisë së ardhshme të Kosovës.

Kështu tha sot për KosovaPress anëtari i kryesisë së PDK-së Enver Hoxhaj.