Arbëri

Hoti: Sot u arrit marrëveshja, nesër votohet qeveria e pasnesër nisin reformat

 

Anëtari i kryesisë dhe deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, përmes një postimi në Facebook ka thënë se Sot u arrit marrëveshja, nesër votohet qeveria e pasnesër nisin reformat.

Ai thotë se do të angazhohen që të fuqizojnë shtetin e Kosovës, transmeton Koha.net.