Sonte ekskluzivisht në Rubikon, Ramush Haradinaj

Sonte ekskluzivisht në Rubikon, Ramush Haradinaj

11 February 2020 15:05

RUBIKON ekskluzive sonte, intervista e parë e Ramush Haradinajt pas kthimit nga SHBA-ja:

Çka pret Haradinaj nga Qeveria Kurti?

Pse e akuzon Kurtin për heqjen e taksës?

Cilat do të jenë veprimet e AAK-së si opozitë për taksën dhe autostradën?

A do të pajtohet me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama?

Si e sheh ndërmjetësimin amerikan me Ambasadorin Grenell?

Cilat janë situatat anekdotale gjatë mandatit si kryeministër?

Cili ishte momenti i vetëm kur mezi i përmbajti lotët?

Si i përgjigjet atyre që e kanë përfolur për këndimin?

Për këto dhe shumë të tjera nga posti i ish-kryeministrit sonte në RUBIKON përballë Adriatik Kelmendit do të jetë Ramush Haradinaj.

(KTV 20:00, ARTA 21:40)

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme