Arbëri

AAK-ja tregon qëndrimin e saj për dialogun me Serbinë

AAK-ja tregon qëndrimin e saj për dialogun me Serbinë

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës – AAK, përmes një komunikate për media ka bërë të ditur qëndrimet e saj për dialogun me Serbinë.

Sipas saj heqja e taksës dhe kamuflimi i saj me reciprocitet e kthen Kosovën prapa, transmeton Koha.net.