Arbëri

Takohen Mustafa dhe Kurti, shkak taksa 100 për qind

 

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka arritur në zyrat e LDK-së në Kuvendin e Kosovës për të zhvilluar një takim me kryetarin e VV-së, Albin Kurtin, lidhur me taksën 100 për qind ndaj prodhimeve serbe, raporton eo.

Kryeparlamentarja Vjosa Osmani pas mbledhjes se kryesisë ka bërë të ditur se do të ketë takim për të dalë me një qëndrim.