Arbëri

Osmani: Mustafa dhe Kurti do të takohen sërish për heqjen e taksës

Foto: Alban Bujari / Koha
 

Kryeparlamentarja Vjosa Osmani deklaroi se do të vazhdojnë të kenë takime me partnerin e koalicionit për t'u dakorduar për çështjen e heqjes së tarifës.

Ajo nuk tregon detaje për takimin e së premtes, ku Isa Mustafa e Albin Kuri, u takuan për disa orë në objektin e qeverisë për të diskutuar rreth kësaj çështje.