Arbëri

Haradinaj takohet me Veselin e Limajn, fton edhe Kurtin, Mustafën e Rakiqin

Foto nga Facebook-u i Ramush Haradinajt
 

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka takuar sot kryetarin e PDK-së Kadri Veselin dhe atë të Nismës, Fatmir Limajn.

Thotë se një letër për takim ia ka dërguar edhe kryeministrit Albin Kurti, atij të LDK-së Isa Mustafa dhe atij të Listës Serbe Goran Rakiq, gjithashtu, përfaqësuesve të GP 6+.