Arbëri

Thaçi kërkon të takohet me Kurtin, ia lë të hapura tri afate

Thaçi kërkon të takohet me Kurtin, ia lë të hapura tri afate

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kërkuar që të takohet sot me kryeministrin Albin Kurti.

Siç raporton kosovapress, presidenti ia ka lënë të hapura tri orare Kurtit, atë në orën 10:00, në orën 11:00 si dhe në orën 12:00.