Arbëri

Kurti emëron Nenad Rashiqin dhe Alleksandar Stankoviqin këshilltarë politikë

Kurti emëron Nenad Rashiqin dhe Alleksandar Stankoviqin këshilltarë politikë

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, ka emëruar sot dy këshilltarë të rinj.

Sipas një njoftimi për media, Kurti ka emëruar Nenad Rashiqin dhe Alleksandar Stankoviq në postin e këshilltarëve politikë.