Arbëri

Haxhiu: Partitë e PLAN-it do të mbahen në mend për tendencën e përhapjes së panikut dhe përçarjes

Haxhiu: Partitë e PLAN-it do të mbahen në mend për tendencën e përhapjes së panikut dhe përçarjes

Ministrja në detyrë e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka thënë se qytetarët do t’i mbajnë mend partitë e PLAN-it për tendencën e përhapjes së panikut dhe përçarjes në kohë pandemie.

Përmes një postimi në Facebok, ajo ka thënë se institucionet po vazhdojnë të bëjnë punën në mënyrën më të mirë të mundshme.