Arbëri

Nga sot mot i ngrohtë në Kosovë

Nga sot mot i ngrohtë në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar për motin që do të mbajë sot.

Sipas IHMK-së, nga dita e martë dhe tutje, do të mbajë mot kryesisht me diell dhe ngritje të temperaturave.