Arbëri

Tre mjekë e një mami në Gjinekologji pozitivë me koronavirus, izolohet pjesa tjetër e ndërrimit

 

Tre mjekë dhe një mami në Klinikën e Gjinekologjisë në QKUK kanë rezultuar pozitivë me koronavirus, të enjten.

Lajmi është konfirmuar për KOHËN nga Jakup Ismaili, shef i Gjinekologjisë. Ai ka thënë se nuk dihet burimi i infektimit.