Arbëri

Takohen Mustafa e Haradinaj, flasin për qeverinë e re dhe koronavirusin

Takohen Mustafa e Haradinaj, flasin për qeverinë e re dhe koronavirusin
Foto: Koha / Arkiv
 

Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës kanë zhvilluar sot gjatë ditës një takim në Prishtinë.

Kreu i LDK-së Isa Mustafa dhe ai i AAK-së Ramush Haradinaj janë takuar mëngjesin e së mërkurës në përpjekjet e tyre për të formuar Qeverinë e re.