Arbëri

​Moti sot dhe nesër në Kosovë

​Moti sot dhe nesër në Kosovë

Në Kosovë do të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell.

Vranësirat gjatë ditës do të shoqërohen me shi dhe shkarkime rrufesh.