Arbëri

Vranësira dhe shi nesër e pasnesër në Kosovë

Vranësira dhe shi nesër e pasnesër në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar për kushtet meteorologjike që do të mbizotërojnë në Kosovë dy ditët e ardhshme.

Sipas njoftimit, të premten do të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat vende-vende do të shoqërohen me riga lokale shiu.