Arbëri

IKSHPK-ja e quan të rrezikshëm fluksin e qytetarëve, rreziku s’ka kaluar

Foto: Koha / Ilustrim
 

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike iu ka bërë thirrje qytetarëve që t’i respektojnë masat për parandalimin e shpërndarjes së koronavirusit.

Përmes një postimi në Facebook ata kanë thënë distancomi fizik dhe mbajtja e maskave duhet të vazhdojë.