Arbëri

Moti sot në Kosovë

Moti sot në Kosovë
Foto: Koha / Ilustrim

Instituti Hidrometeorologjik ka njoftuar se sot në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Në fushat termike parashihet rritje të lehta në të dy vlerat ekstreme.