Arbëri

Moti sot në Shqipëri

Moti sot në Shqipëri

Në Shqipëri moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot të kthjellët pa rrezikuar reshje.

Ndërkaq, nesër pritet mot me diell dhe një rritje e ndjeshme e temperaturave.