Arbëri

18 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

18 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

18 raste pozitive janë konfirmuar në 24 orët e fundit në Shqipëri me covid-19.

Sipas njoftimit, në 24 orët të fundit janë testuar 219 qytetarë të dyshuar si të prekur me Covid-19 dhe kanë rezultuar pozitivë 18 qytetarë.