Arbëri

12 raste të reja me COVID-19, 9 të shëruar

Foto: Alban Bujari / KOHA
 

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka njoftuar se sot janë shënuar 12 raste të reja me COVID-19, ndërkohë janë shëruar 9 pacientë.

Gjashtë raste me infeksion janë në Vushtrri, pesë në Prizren dhe një në Malishevë. Të gjitha janë raste kontakti.