Arbëri

Mustafa kritikon Osmanin dhe Kurtin për bojkotime

Mustafa kritikon Osmanin dhe Kurtin për bojkotime

Kryetari i Lidhjes Demokratike, Isa Mustafa, ka kiritikuar kryeparlamentaren Vjosa Osmani, për bojkotimin e seancës së djeshme ku u votua Qeveria Hoti, dhe ish-kryeministrin Albin Kurti, që sot nuk ia dorëzoi detyrën Avdullah Hotit.

Porse thotë se ky bojkotim i bashkërenditur prej tyre, nuk iu bëri punë.