Arbëri

Mot i vranët dhe intervale me diell sot në Kosovë

Mot i vranët dhe intervale me diell sot në Kosovë

Sot në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Vranësirat gjatë ditës vende-vende do të shoqërohen me shi dhe shkarkime rrufesh, transmeton kp.