Arbëri

Ulet numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri , në 24 orët e fundit 64 raste të reja

Ulet numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri , në 24 orët e fundit 64 raste të reja

Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 64 raste të reja pozitive me Covid-19 në Shqipëri. Një ditë më parë u regjistruan 72 raste të infektuar.

Në 24 orët dy persona kanë humbur jetën. Një paciente 78-vjeçare nga Tirana ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv si dhe 83-vjeçar nga Durrësi.